Karstil gergi tavan işi ile ilgili gerekli tüm fizibilite çalışmalarını tamamlamış ve alt yapısını tamamı ile bu işe uygun hale getirmiştir.
 
Geçen zaman zarfında müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının da güvenini kazanarak sektöründe saygıdeğer bir yer edinmiştir. Geçen yedi yıl içerisinde yurt içinde ve yurt dışında yüzlerce projeye başarı ile imzasını atmıştır.
 
Şirketimiz Almanya''dan ithal ettiği yüksek kalitedeki pvc membranı bayilerinden gelen projeye göre şekilendirilmesi ve uygulamaya hazır hale getirilmesi işlemini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Karstil germe tavan sektörünün en iyisi olmak için sürekli olarak kendini yenileyerek çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.
 
Firmamız toptan rulo bazında şatışın yanısıra bayilerine montaja hazır şekilde üretimde yapmaktadır. Rulo bazında stoklarında her an kırk farklı lake renk seçeneği bulunmaktadır. Transparan olarak buz beyazı ve gün ışığı renk seçenekleri stoklarımızda her an mevcuttur.
 
 
MİSYONUMUZ
 
Karstil müşteri memnuniyetini amaç edinen hizmet anlayışı ile yüklenmiş olduğu sorumlulukları en mükemmel şekilde ve zamanında yerine getirmeyi görev edinmiştir.
 
 
VİZYONUMUZ
 
Global ölçekte pvc germe tavan sektörünün en güvenilir, saygın ve tercih edilen markası olmak.

TOP