Adıyaman Gergi Tavan;

Adıyaman Gergi Tavan | Dijital Baskılı Gergi Tavan | Resim Baskılı Gergi Tavan - UV Baskılı Gergi Tavan - 3D Gergi Tavan.

Dijital Baskı Gergi Tavan, uv baskı teknikleriyle, Logolarınız, desenleriniz 216 farklı renkteki seçiminiz dokulara (mat, lake, saten, ışık geçirgen, süet, delikli, Trempodesign, Trempovision, geridönüşümlü, metalik vb..) basılabilir.
 
Adıyaman Lake Gergi Tavan; Adıyaman Gergi Tavan Sistemlerinden Lake Doku Gergi Tavan, kumaşı parlak ve pürüzsüz dokusu ile uygulanan mekana derinlik katar. Parlak dokusu ile daha geniş ve daha şık bir görünüm oluşturur.
 
Özellikle Kapalı yüzme havuzlarında, Hamamlarda, Evlerde, Oturma odalarında, mutfaklarda, mağazalarda ve daha bir çok ortak kullanım alanlarında Lake Gergi Tavan uygulanmaktadır. Hem kumaşlarının kalitesi hemde Profesyonel ekibi ile 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermekteyiz.
 
Adıyaman Gergi Tavan Akustik gergi tavan sistemi özellikle gürültülü ortamlarda ve mekanlarda en çok kullanılan gergi tavan modelidir.
 
Akustik tavan sistemi diğer gergi tavan sistemleri gibi her forma girebilir ve istediğiniz gibi dekorasyonda kullanabilirsiniz. Hem aydınlatmada hemde dekoratif amaçla kullanılmaktadır. Akustik Tavan Sistemi Akustik gergi tavan kumaşı ile uygulanmaktadır. Akustik gergi tavan kumaşı ince delikleri sayesinde sesi ve gürültüyü emerek azaltır ve bu azalan sesi dışarı pozitif enerji olarak geri verir.
 
Akustik gergi tavan kumaşı bir çok gürültülü alanlarda kullanılmakta ve yüksek sesleri iyi bir şekilde dağıtmaktadır. Akustik gergi tavan yapılan veya uygulanan mekanlarda asla ses yankılanması olmaz. Mükemmel akustik çözümler sunar.
 
Adıyaman Transparan Gergi (Germe) Tavan Mekanlarınızın ışıklandırma sistemini değiştirmenin zamanı geldi. Transparan dokulu gergi tavan altına döşenen aydınlatma sistemi sayesinde artık %80 e varan enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Aydınlatma üstelik homojen. Hem göz yormuyor hem de istediğinizden daha kaliteli bir ışık kaynağı. Tavanlarınızın estetiği ise tartışılmaz. Hem şık, hem uzun ömürlü, hem de ekonomik tavanlar artık Işıklı doku gergi tavan ile mümkün. Kaliteli malzeme kullanarak uyguladığımız Gergi Tavan Aydınlatma  Sistemleriyle kaliteli işçiliği birleştirdik ve ortaya hayran kalacağınız tavanlar geliştirdik.
 
Adıyaman 3D Gergi Tavan ve 3 Boyutlu Gergi Tavan Sistemi, gergi tavan kumaşlarının esnek yapısı sayesinde, tasarlanan formlar üzerine giydirilmesi işlemidir. 3D form gergi tavan sistemi özellikle kubbe ve tonoz gibi dekoratif şekillerde uygulanmaktadır. Diğer gergi tavan sistemi kumaşları ile yapılabilir. 
 
Burada istediğiniz gergi tavan kumaşını kullanabilirsiniz. İster lake kumaş kullanın isterseniz ışıklı doku kumaş kullanın. Tüm kumaş çeşitlerimiz esnek yapısı sayesinde istenilen şekillerde dekoratif tavanlar elde edilebilir.
 
Adıyaman 3D Ayna (Like Mirror) Tavan Sistemleri Ayna tavan; mimari ve iç tasarımlarda kullanılan dekoratif bir üründür. Ayna tavan uygulaması ile odalarınız şık ve zarif bir görünüme kavuşur. Ayrıca dar ve karanlık odalarınız ayna tavan ile daha ferah ve aydınlık görünür. Genellikle yatak odaları için tercih edilsede diğer odalarda da kullanıma uygundur. Evinize modern bir hava katacak ayna tavanların uygulanması kolay ve seçenekleri fazladır.
 

TÜM MODELERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ...

Gergi tavan modelleri ve gergi tavan fiyatları ile ilgili bilgi almak için bize arayın.

Tel: 0 322 459 40 96 ADANA

TOP