Günümüzde yaygın olarak birçok konsept projenin, spor kulübünün ve otelin bünyesinde bulunan kapalı yüzme havuzları, SPA ve hamamlar artık kendi kimliği ile karşımızı çıkıyor.

Bugünün kapalı yüzme havuzlarında kullanılanımı yaygın olarak tercih edilen Gerart Gergi Tavan ürünleri yalnızca neme dayanıklılık özelliği ile mekâna destek olmakla kalmayıp, aynı zamanda gerek 3boyutlu formda uygulamaları, gerekse sınırsız aydınlatma tasarımı seçenekleri ile kullanıcılara tasarım değeri üst düzeyde olan bir alanda aktivite imkânı sunuyor.

Size suyun yansımasını en mükemmel şekilde kullanmaya imkân veren lake ürün ve fiber optik aydınlatma ile kullanıcılarınıza gecenin büyüsünde daldıkları bir denizin büyülü hissini yaşatmak ister misiniz? Ya da Birbirinden enerjik formlar ile oluşturacağımız coşkulu denizlerin simgesi dalgalar tavanınızda yer alsın, mekânınızın enerjisi artsın! Derin mavi bir huzurun, suyun berraklığını vurgulaması ise doğru aydınlatma planlaması ve yalınlığın simgesi Translucent ürünümüz ile mümkün! Gerart Gergi Tavan ürünleri tasarımları ile gelin sizin de havuzunuzun konsepti için en uygun tasarımı bulalım!

Benzersiz tasarım ve kusursuz güzelliğinin yanı sıra, yapıların en büyük düşmanı rutubet, su buharı ve sıcaklık gergi tavan ürünlerini hiç ama hiç etkilemiyor. Gergi tavan ürünlerimiz tüm bu olumsuz etkenlere rağmen çok uzun yıllar boyunca uygulandığı mekanlarda ilk günkü albenisini koruyarak bakım veya servis gerektirmeden işletme maliyetlerini minimize ediyor.

TOP